קעקועים עם משמעות

By 26 ביולי 2016 מאמרים No Comments

קעקועים עם משמעות יכולים להיות קעקועים שמסמלים משהו מוכר שכל אחד יבין את משמעותו, או קעקועים עם משמעות אישית. לצורך הדוגמה זה יכול להיות קעקוע של להקת הרוק האהובה עליכם או קבוצת כדורגל, כל אחד מבין את המשמעות של קעקועים אלו. לעומת זאת, אלו יכולים להיות קעקועים עם משמעות יותר אישית שמובנת רק לכם, לבני הזוג או לחברים הקרובים. לצורך הדוגמה זה יכול להיות תאריך יום הנישואין שלכם, שם בן או בת הזוג או אולי איזה סמל מיוחד שיש לו משמעות אישית עבורכם. אם מתחשק לכם לעשות קעקוע בעל משמעות אישית ומתלבטים לגבי משפטים לקעקועים או פשוט רוצים לשמוע רעיונות מעניינים, במיוחד בשבילכם הכנו את המאמר.

 

יש המקעקעים שמות, מילים ביפנית או שפות זרות אחרות, יש המקעקעים ציטוטים מהתנ״ך או ציטוטים משירים ויש המקעקעים סמלים מוכרים וציורים בסגנונות שונים. הקעקועים, ציורי הגוף, הם אכן  אומנות מופלאה וניתן לעשות קעקועים בכל מקום שתרצו על גופכם, בכל סגנון, גודל וצבע. הקעקוע, או הקעקועים, שתעשו ילוו אתכם כל החיים ויהפכו לקישוט ייחודי המסמל אתכם ואת אישיותכם.

קעקוע הוא אינו בגד אופנתי שמשתמשים בו השנה עד אשר הוא יוצא מהאופנה הוא נשאר אתכם לכל החיים. מדובר בביטוי אישי מאוד שכל אחד בוחר לעצמו ולאופנה זו או אחרת אין דבר או חצי דבר עם קעקועים.

קעקוע הוא כמו קשר ארוך טווח וכדאי לבחור בו בתבונה על מנת שתהיו מרוצים ממנו גם בעוד שנים רבות.

על מנת להבטיח שתהיו מרוצים מהקעקוע מומלץ לבחור קעקוע עם משמעות.

 

קעקועים עם משמעות

כמובן שלכל אחד יש את הסגנון האישי שלו, יש המעדיפים גדולים ויש מי שרוצה קעקוע קטנים וכמובן שאלו רק שתי דוגמאות מתוך אינספור אפשרויות.

קעקוע של עיט (Eagle) – העיט היא ציפור גדולה ועוצמתית אשר שבתה את דמיונם של בני האדם בתרבויות שונות. עד היום תוכלו למצוא את העיט בסמלם של מדינות רבות, כמו למשל ארה״ב, גרמניה, מקסיקו ועוד. תרבויות שונות נתנו פרשנויות מעט שונות לדמות העיט אך נראה שדמותו התקבעה כסמל לכבוד ועצמה עם משמעויות היסטוריות של מיליטריזם. ניתן לקעקע את דמותו של העיט בצורות שונות ובצבעים שונים על כל איברי הגוף. מי שרוצה קעקוע גדול ובולט יכול לקעקע עיט ענק על הגב, מי שיותר בעניין של קעקוע קטנים יכול לבחור בדמות קטנה, על מפרק כף היד או כל מקום שירצה.

 

קעקוע של שמש – משחר ההיסטוריה היא ברור לבני האדם שהשמש היא דבר עצמתי מאוד, אפילו שהיה חסר לנו הידע המדעי להבין מהי. דווקא בגלל זה בתרבויות שונות השמש משחקת תפקיד חשוב מאוד וסגדו לה כבר בתקופות קדומות. השמש היא מקור החיים והאור, גם במשמעות הפיזית וגם במשמעות הרוחנית. אין זה מפתיע שקעקוע של שמש הוא מקובל מאוד; ניתן למצוא עיצובים שונים, קטנים וגדולים המשקפיים את הכוח המיסטי של השמש.

 

לסיכום, אל תשכחו שקעקועים הם אומנות ולכן אין כאן חוקים. כל אחד חופשי לבטא את עצמו כפי שהוא רוצה. בין אם זה במשפטים או ציורים; קעקוע קטנים או גדולים; צבעוני או שחור.