לפרטים וייעוץ: 077-4070174

קעקועים עם משמעות

קעקועים עם משמעות יכולים להיות קעקועים שמסמלים משהו מוכר שכל אחד יבין את משמעותו, או קעקועים עם משמעות אישית. לצורך הדוגמה זה יכול להיות קעקוע של להקת הרוק האהובה עליכם או קבוצת כדורגל, כל אחד מבין את המשמעות של קעקועים אלו. לעומת זאת, אלו יכולים להיות קעקועים עם משמעות יותר אישית שמובנת רק לכם, לבני הזוג או לחברים הקרובים. לצורך הדוגמה זה יכול להיות תאריך יום הנישואין שלכם, שם בן או בת הזוג או אולי איזה סמל מיוחד שיש לו משמעות אישית עבורכם. אם מתחשק לכם לעשות קעקוע בעל משמעות אישית ומתלבטים לגבי משפטים לקעקועים או פשוט רוצים לשמוע רעיונות מעניינים, במיוחד בשבילכם הכנו את המאמר.

 

יש המקעקעים שמות, מילים ביפנית או שפות זרות אחרות, יש המקעקעים ציטוטים מהתנ״ך או ציטוטים משירים ויש המקעקעים סמלים מוכרים וציורים בסגנונות שונים. הקעקועים, ציורי הגוף, הם אכן  אומנות מופלאה וניתן לעשות קעקועים בכל מקום שתרצו על גופכם, בכל סגנון, גודל וצבע. הקעקוע, או הקעקועים, שתעשו ילוו אתכם כל החיים ויהפכו לקישוט ייחודי המסמל אתכם ואת אישיותכם.

קעקוע הוא אינו בגד אופנתי שמשתמשים בו השנה עד אשר הוא יוצא מהאופנה הוא נשאר אתכם לכל החיים. מדובר בביטוי אישי מאוד שכל אחד בוחר לעצמו ולאופנה זו או אחרת אין דבר או חצי דבר עם קעקועים.

קעקוע הוא כמו קשר ארוך טווח וכדאי לבחור בו בתבונה על מנת שתהיו מרוצים ממנו גם בעוד שנים רבות.

על מנת להבטיח שתהיו מרוצים מהקעקוע מומלץ לבחור קעקוע עם משמעות.

סגירת תפריט